17 maja, 2021

Erniesthings.com

Bezpieczeństwo w firmie i marketingu

Mobilne urządzenia niszczące. Czy są wydajne?

2 min read
mobilna niszczarka dokumentów

Mobilne niszczenie dokumentów w siedzibie klienta to alternatywa dla utylizacji dokumentacji firmowej w zakładzie wyposażonym w niszczarki przemysłowe. Wydajność tej metody sięga nawet 1,5 tony na godzinę, a jej zastosowanie gwarantuje zachowanie jeszcze wyższych standardów bezpieczeństwa.

Usługa dla wymagających

Niszczenie dokumentów transportowanych do zakładu monitorowanym pojazdem wydaje się być optymalną opcją dla firm, które chcą chronić dane swoich klientów i tajemnicę przedsiębiorstwa. A jednocześnie szanują pracę własnego zespołu i nie zamierzają niepotrzebnie obciążać pracowników wielogodzinną obsługą niszczarek. Mimo to część instytucji i firm odmawia wydania na zewnątrz zbędnej dokumentacji w obawie przed przypadkowym ujawnieniem danych. Czasami wynika to z wewnętrznej polityki bezpieczeństwa przedsiębiorstwa, a innym razem z braku zaufania do kierowcy lub pracowników zewnętrznego zakładu. Przezorni właściciele firm obawiają się również, że w trakcie przewozu dokumentów dojdzie do wypadku, w wyniku którego dane klientów będą dostępne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Jest jednak sposób, by uniknąć takiego ryzyka i zyskać całkowitą kontrolę nad procesem utylizowania umów, faktur oraz innych danych – wystarczy zamówić mobilne niszczenie dokumentów w siedzibie klienta.

Wyższy stopień bezpieczeństwa

Realizacja tej usługi jest w pełni transparentna. Pod siedzibę instytucji lub firmy zostaje wysłany specjalny samochód wyposażony w wydajną niszczarkę. Można go zamówić o dowolnej godzinie – zarówno w dzień, jak i w nocy. Po odebraniu dokumentów przez kierowcę odbywa się ich ważenie, a następnie pracownik firmy realizującej usługę umieszcza całą dokumentację w otworze mobilnej niszczarki. W trakcie procesu niszczenia papieru samochód ani na chwilę nie wyjeżdża poza teren instytucji lub przedsiębiorstwa, a zlecający ma możliwość obserwowania przebiegu realizowanej usługi, dzięki czemu zyskuje pewność, że nie nastąpił wyciek danych. Mobilne niszczenie dokumentów w siedzibie klienta nie trwa długo, ponieważ odbywa się za pomocą niszczarki znacznie wydajniejszej niż urządzenia stosowane w biurach. Jej wykorzystanie umożliwia zniszczenie 1,5 tony kartek papieru w czasie nieprzekraczającym jednej godziny.

Mobilne niszczenie dokumentów w siedzibie klienta to opcja przeznaczona dla osób, którym zależy na szybkim i sprawnym zutylizowaniu danych, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki tej usłudze można monitorować każdy etap procesu niszczenia firmowej dokumentacji, poświęcając na to jedną lub kilka godzin i nie tracąc czasu na dojazd do zakładu – wystarczy wyjść z biura i obserwować, jak kolejne partie papieru znikają w okienku niszczarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.